Пратете ни електронско писмо на:


Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Доколку сакате да контактирате со архитектите од АјдеДома:

(02)  32-44-170
(02)  32-44-172
(02)  32-44-171 факс

Од 9 до 17ч ние сме тука за Вас и Вашите прашања.

Доколку сте :

  • Производител или трговец со мебел,
  • Поединец  или група мајстори, услужна компанија
  • Производител или трговец со алат и опрема поврзана со ентериерното уредување,

И имате желба да соработуваме, или пак да се рекламирате во емисијата Ајде Дома, испратете го вашето писмо со предлогот за соработка на:

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.