Доколку сте :

  • Производител или трговец со мебел,
  • Поединец  или група мајстори, услужна компанија
  • Производител или трговец со алат и опрема поврзана со ентериерното уредување,

И имате желба да соработуваме, или пак да се рекламирате во емисијата Ајде Дома, испратете го вашето писмо со предлогот за соработка на:

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.