Секогаш сме во потрага по енергични и работливи луѓе од следните профили:

  • Архитекти
  • Градежни инженери и техничари
  • Графички и видео дизајнери,
  • Било што  поврзано со ТВ продукција (Организатори, Сниматели, Монтажери, Светлари, Звукари и сл)
  • Сценаристи

Доколку имате желба и се сметате подготвени да одговорите на предизвикот – проект Ајде Дома, испратете ни го своето резиме на: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.